سوالات متداول

اگر میخواهید خرید و فروش رمز ارزها مانند بیت کوین را انجام دهید و یا میخواهید ارزهای دیجیتال خود را به ریال تبدیل کنید، آنکسچنج به شما کمک میکند تا در سریع‌ترین زمان انجام دهید. آنکسچنج، معتبرترین سایت داخلی جهت تبدیل رمز ارزها در کشور میباشد که این امکان را به شما میدهد تا به صورت امن، مطمئن، سریع، آسان و با نرخ مناسب فعالیت نمائید.

با افتتاح حساب در سایت آنکسچنج و پس از احراز هویت و تأیید حساب، کاربران محترم میتوانند با استفاده از درگاه بانکی اقدام به شارژ حساب ریالی خود نمایند. پس از شارژ حساب، بلافاصله با استفاده از سیستم کاربری میتوانند خرید ارز دیجیتال مورد نیاز خود را با نرخ مناسب انجام دهند. پس از تکمیل خرید، کیف پول مربوط به ارز دیجیتال خریداری شده به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد.

پس از افتتاح حساب در سایت آنکسچنج، احراز هویت و تأیید حساب توسط مدیریت سایت، کاربران محترم میتوانند داخل پنل کاربری خود به صورت آنی رمز ارز خود را بفروش برسانند و درخواست برداشت ریالی از حساب را ثبت کنند و همچنین پس از تأیید تراکنش در اولین سیکل پایا، ریال خود را دریافت نمایند.

در حال حاضر در آنکسچنج امکان خرید و فروش بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم ،تتر، ریپل، بایننس کوین، دوج کوین، ایاس، تزوس، ترون، بی تی سی اس تی، شیبا اینو، کاردانو، پرفکت مانی وجود دارد. همچنین امکان تبدیل رمزارزها به رمزارز تتر و بالعکس نیز در قالب بازار حرفه ای خواهد بود. در آینده نزدیک، رمزارزهای بیشتری به آنکسچنج اضافه خواهد شد.

فعالیت با آنکسچنج بسیار ساده میباشد. ابتدا با استفاده از ایمیل شخصی یک حساب کاربری ایجاد نمائید. پس از احراز هویت، میتوانید مبلغ ریال یا رمزارز مورد نظر خود را به کیف پول شخصیتان واریز نمائید و اقدام به خرید و فروش کنید.